• Cemilmeriç Mah. Rabbani Camii Sk. No:36 Ümraniye İstanbul
  • bilgi@corian-tezgah.com
  • +90 533 748 4457

HAKKIMIZDA

HOŞGELDİNİZ

Deniz Akrilik Corian Tasarım, bir çok projeyi başarılı bir şekilde tamamlamış, siz değerli müşterilerimizin bizlerden tek bir şikayette bile bulunmadığı hizmet kalitesini yakalamaya çalışan bir markadır. Deni Akrilik Corian Tasarım olarak, her zaman sizlere verdiğimiz hizmetin en iyisi için çalışmalarımızı büyük titizlikte yapmaya gayret gösteriyoruz. İstanbul ve yakın çevresinde yapmış olduğumuz imalat ve bakım onarımlarımız hakkında, şimdiye kadar müşterilerimizden olumsuz yorum almamanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Alanında tecrübeli ustalarımız ile sizlerin de evinizi, iş yerinizi, yaşam alanlarınızı mükemmelleştirmek adına buradayız. Hızlı keşif, uygun fiyat ve kalite standartı, kaliteli hizmet için bizi aramanız yeterli.

Deniz-Akrilik-Corian-Tasarım

HİZMETLERİMİZ

Yaşam alanlarınız ve iş yerleriniz için kolay, pratik ve uygun şekilde çözümler üretiyoruz.

KEŞİF İŞLEMLERİ

İşlemler öncesinde yerinde keşif yapıyoruz. Hızlı bir şekilde incelemelerde bulunarak problemlerinizi kısa sürede gideriyoruz.

BÜYÜLEYİCİ TASARIMLARI İLE İMALAT İŞLEMLERİ

Modern, estetik, güzel, istediğiniz renk ve tasarım ile farkındalık yaratacak Mutfak tezgahı, banyo tezgahı, lavabo, duş teknesi, duş teknesi çıtası, küvet, masa, duvar ve yer kaplama, banko gibi bir çok ürün imalatımız vardır.

BAKIM ONARIM İŞLEMLERİ

Ürünlerinizde çatlak,kırılma veya yanık oluştu ise tecrübeli ustalarımızla tamir ediyoruz. Ürünlerinizi ilk günkü gibi yapıyoruz.

MÜKEMMELLİĞİ HİSSEDİN!